Lyže Dynastar

Lyžovanie > Lyže > Dynastar

Francúzsko prináša do sveta lyžovania viacero špičkových značiek, medzi nimi lyže Dynastar, ktoré sa spájajú s Chamonix, kde sú testované, vyvíjané lyže zamerané na zjazdové lyžovanie a freeski. Lyže Dynastar určené pre rekreačné lyžovanie prinášajú technológiu Tip Rocker na prekonávanie nerovností na zjazdovkách, s technológiou Camber je zaručená rýchlosť a stabilita.

Vo svete vrcholového lyžovania jazdia na lyžiach Dynastar sestry Elena a Nadia Fanchini, olympijská víťazka zo Soči Dominique Gisin. Na svahoch nad Chamonix preháňa freeridovky značky Dynastar mnoho mladých chalaňov, Reine Barkered, Wille Lindberg

Dominique Gisin Dynastar   Reine Barkered Dynastar

Dominique Gisin / lyže Dynastar

Soči 2014 Olympic Champion zjazd
 

Reine Barkered / lyže Dynastar

2012 Freeride World Tour Champion

Poznatky testovacieho závodného tímu viedli výrobcov k vytvoreniu novej generácie zjazdových lyží Dynastar pre profesionálov. V produktovej sérii SPEED COURSE využili skúsenosti na vytvorenie stabilných,veľmi dobre ovládateľných a extrémne rýchlych lyží zachovajúc všetky parametre vyžadované komisiou FIS. Pretekárska línia SPEED zahŕňa obrákové aj slalomové lyže, ktoré zaručia optimálny výkon pre veľmi pokročilých jazdcov, profesionálov ale aj športovo zameranú mládež.